تیم جوانان و امید ذوب آهن اصفهان قهرمان لیگ دسته یک باشگاه های کشور شد

تیم جوانان و امید ذوب آهن اصفهان قهرمان لیگ دسته یک باشگاه های کشور شد.

 

به گزارش سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان، مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های جوانان و امید آقایان کشور با حضور شانزده تیم در خانه پینگ پنگ اصفهان برگزار شد.

 

لیگ دسته یک جوانان و امید  متمرکز در دو مرحله برگزار گردید. در مرحله اول تیم ها در چهار جدول چهارتایی به رقابت پرداختند که تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله بعدی صعود کردند. در مرحله نهایی تیم های صعود کرده  در یک جدول حذفی آسیایی به رقابت پرداختند.

هشت تیم صعود کننده عبارتند از :

ذوب آهن اصفهان، هیات خراسان رضوی، رامهرمز الف، نگین زرین قم، هیات لرستان، هیات کرمان، شهرداری اراک، رشد ورزش ایرانیان بودند.

 

بعد از رقابت تیم ها در جدول حذفی آسیایی در نیمه نهایی تیم ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۵-۲ نگین زرین قم را متوقف کرد و فینالیست شد. در طرف دیگر جدول تیم رشد ورزش ایرانیان مقابل تیم هیات لرستان با نتیجه ۵-۴ برنده شد تا تیم های رشد ورزش ایرانیان و ذوب آهن اصفهان فینالیست شوند.

 

در رده بندی هیات لرستان ۵-۱ نگین زرین قم را شکست داد به این ترتیب هیات لرستان سوم و نگین زرین قم چهارم شد. در فینال تیم ذوب آهن اصفهان مقتدرانه ۵-۱ رشد ورزش ایرانیان را شکست داد و بر سکوی قهرمانی نشست تیم رشد ورزش ایرانیان دوم شد.

 

اسامی بازیکنان و مربیان و سرپرست تیم ذوب آهن به شرح جدول ذیل می باشد:

 

ردیف نام و نام خانوادگی سمت
۱ وحید غفرانی بازیکن امید
۲ محمدامین سعیدنیا بازیکن امید
۳ محمدرضا حنطه بازیکن جوان
۴ هادی مجیدی بازیکن جوان
۵ آریا امیری بازیکن جوان
۶ میلاد عابدینیان بازیکن جوان
۷ امیرحسین پناهی بازیکن جوان
۸ محمدصباغیان بازیکن جوان
۹ یوسف سلیمانی مربی
۱۰ محمد گودرزی مربی
۱۱ بهرام فرهانی سرپرست

 

 

رده بندی نهایی:

۱- ذوب آهن اصفهان

۲- رشد ورزش ایرانیان

۳- هیات لرستان

۴- نگین زرین قم

۵- هیات خراسان رضوی

۶-شهرداری اراک

۷-هیات کرمان

۸-رامهرمز الف

 

در پایان تیم های اول تا سوم به دسته برتر صعود کردند تیم چهارم تا هفتم در دسته یک باقی ماندند و تیم هشتم به دسته آزاد سقوط کردند.

 

مطالب مرتبط