تیم نونهالان دختر استان اصفهان به مقام سوم مسابقات قهرمان کشور نونهالان رسید

افتخاری دیگر برای نصف جهان

به گزارش سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان، مسابقات قهرمان کشوری نونهالان دختر کشور که از روز سه شنبه مورخ ۲۷ مهر ماه به میزبانی استان مرکزی در دو بخش تیمی و انفرادی آغاز گردیده بود ظهر روز گذشته در بخش تیمی با شناخت تیم های برتر به پایان رسید. همچنین رقابت ها ی انفرادی از بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا امروز ظهر پیگیری خواهد شد.

 

در مسابقات تیمی، ۱۵ تیم حاضر در سه گروه ۴ و یک گروه ۳ تیمی به رقابت پرداختند و در نهایت تیم های اول ودوم هر گروه برای کسب مقام های اول تا هشتم و تیم های سوم و چهارم گروه ها برای کسب مقام های نهم تا پانزدهم در دو جدول حذفی آسیایی به رقابت پرداختند و در نهایت تیم های اصفهان، خوزستان، البرز و مازندران به نیمه نهایی مسابقات رسیدند.

 

در این مرحله تیم های خوزستان و مازندران با نتیجه مشابه سه بر یک به ترتیب تیم های اصفهان و البرز را شکست دادند و به فینال رسیدند. در فینال تیم خوزستان مقتدارانه از سد تیم مازندران گذشت و به مقام قهرمانی رسید. مازندران به مقام نائب قهرمانی و تیم های اصفهان و البرز به مقام سوم مشترک رسیدند.

 

اسامی بازیکنان و مربی تیم اصفهان: سارا رضوی، دینا فرمانی، مریم شاه نظری و ارنیکا خدارحمی به عنوان بازیکن و اشرف بلوچی به عنوان مربی  

 

رده بندی نهایی تیمی قهرمانی نونهالان کشور بانوان:

 

۱- خوزستان                              

۲- مازندران                              

۳- مشترک سوم :اصفهان و البرز           

۵- همدان                                  

۶- مرکزی                                 

۷- کرمانشاه                               

۸- قزوین

۹- خراسان رضوی

۱۰-  قم

۱۱- یزد

۱۲- کردستان

۱۳- بوشهر

۱۴- خراسان جنوبی

۱۵- لرستان                                       

 

این مسابقات به سر داوری پوران رحیمی و کمک نرگس خودکامه و همراهی داوران لاله پوریا منش، صفیه کلانتری، سوانا دانقیان، لیلا قاضی نظامی، معصومه فراهانی، مریم چقا، شهرزاد شاهرخی و نعیمه  ذوالفقاری برگزار شد میزبان مسابقات هیات تنیس روی میز استان مرکزی است.

 

 

مطالب مرتبط