دکتر پریسا صمدی به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان منصوب گردید

دکتر پریسا صمدی به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان منصوب گردید

 

به گزارش سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، با پیشنهاد دکتر فاطمه کیوانی سرمربی تیم ملی بانوان و نایب رئیس فدراسیون و موافقت مدیرتیم های ملی، طی حکمی از سوی مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز دکتر پریسا صمدی بازیکن اسبق تیم ملی بزرگسالان کشورمان بعنوان مربی تیم ملی منصوب شد تا زیر نظر سرمربی تیم های ملی کار خود را آغاز کند .

 

پرسا صمدی سابقه حضور در ۴ دور رقابت های جهانی طی سال های ۲۰۰۸ الی ۲۰۱۲ را در کارنامه دارد. صمدی همچنین بهمراه تیم ملی بزرگسالان کشورمان سابقه حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کاپ زنان آسیا را نیز دارد. خانم صمدی دارای مدرک دکترای پزشکی عمومی است که هم اکنون در حال تحصیل در رشته تخصصی قلب نیز هستند.

 

در حکم  دکتر صمدی آمده است :

 

سرکارخانم پریسا صمدی

 

با استعانت از درگاه خداوند متعال و بنا به پیشنهاد نایب رییس امور بانوان و موافقت مدیریت  تیم های ملی و با عنایت به تعهد ، تخصص و تجارب سرکار عالی ،  به موجب این ابلاغ و به مدت یکسال به سمت مربی تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان بانوان منصوب می گردید تا طبق برنامه های مدیریت تیم های ملی و با نظارت نایب رئیس بانوان و سرمربی به فعالیت بپردازید.

امید است با تلاش و جدیتی که در شما سراغ دارد، اهتمام خود را در جهت موفقیت و ارتقای ورزشکاران در ابعاد مختلف قهرمانی و اخلاقی مبذول فرمائید.

توفیق روزافزون شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای ورزش کشور از خداوند متعال خواهانم.

مهرداد علی قارداشی

رئیس فدراسیون

مطالب مرتبط