هیئت تنیس روی میز استان اصفهان

ESFAHAN TableTennis

◄ اطلاعیه ►

تقویم مسابقات سال 1398
ادامه »
► آخرین اخبار ◄
» جمعه 10 آبان 1398  2:24 PM
----------------------------
» جمعه 10 آبان 1398  2:15 PM
----------------------------
» جمعه 3 آبان 1398  5:55 PM
----------------------------
» پنج شنبه 2 آبان 1398  5:31 PM
----------------------------
» پنج شنبه 2 آبان 1398  5:29 PM
----------------------------
» سه شنبه 30 مهر 1398  4:46 PM
----------------------------
» دوشنبه 29 مهر 1398  1:26 PM
----------------------------
» یکشنبه 28 مهر 1398  12:17 PM
----------------------------
» یکشنبه 28 مهر 1398  9:56 AM
----------------------------
» جمعه 26 مهر 1398  5:48 PM
----------------------------
اخبار تنیس روی میز
پنج شنبه 28 شهریور 1398  11:14 AM
تیم استعدادهای برتر پسر استان اصفهان قهرمان مسابقات باشگاه های نوجوانان و جوانان پسر منطقه هشت کشور شد

تیم استعدادهای برتر پسر استان اصفهان قهرمان مسابقات باشگاه های نوجوانان و جوانان پسر منطقه هشت کشور شد.

 

به گزارش سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان، مسابقات باشگاه های نوجوانان و جوانان پسر منطقه هشت کشور روز گذشته با شناخت تیم های برتر در خانه تنیس روی میز به پایان رسید.

 

در این مسابقات که با حضور 12 تیم وصال میبد، هیأت میبد، ترمه دستجردی یزد، شهید دادرس یزد، هیأت چهارمحال بختیاری، آکادمی مردی پور اصفهان، آکادمی ساسان اصفهان، آکادمی تائبی پور الف اصفهان، آکادمی تائبی پور ب اصفهان آکادمی ستارگان اصفهان، هیأت درچه و استعدادهای برتر استان اصفهان به صورت دوره ای و حذفی برگزار گردید که پس از انجام 19 بازی تیمی نتایج ذیل بدست آمد.

 

مقام اول: استعدادهای برتر پسر استان اصفهان

مقام دوم: آکادمی مردی پور استان اصفهان

مقام سوم مشترک: هیأت درچه و ترمه دستجردی یزد

 

اسامی بازیکنان  و کادر تیم ها نیز به شرح ذیل می باشد.

 

استعدادهای برتر پسر استان اصفهان: میلاد عابدینیان، علی رسائیان، رامین طغرلیان، امیرحسین کریمیان، ابوالفضل نرجسیان، امیرحسین خیرانی، احمدرضا طغرلیان (مربی)، محمدرضا رسائیان (سرپرست)

آکادمی مردی پور استان اصفهان: امیرحسین عبدلی، محمدمیلاد رضایی، احمدرضا قنادیان، عارف شعاعی، محمدمعین نجفی، عرفان حسینی پور، میثاق آقابابایی، سیدعلی میراحمدی، امیررضا مردی پور (مربی)، شهرام بهرامی نژاد (سرپرست)

هیأت درچه: سروش سلیمانی، سهیل سلیمانی، محمد قائدامینی، علی جزینی، عرفان نظریان، محمدهادی ابراهیمی (مربی)، محمد عابدی (سرپرست)

ترمه دستجردی یزد: حسن شیخی ابرقوئی، حسین رضائی مهر، سیدمحمدجواد مروستی زاده، علی محمدزاده،سعید احرام پوش (مربی)

دیدگاه شما       71283
نام و نام خانوادگی*:   
تلفن همراه*:   
پست الکترونیک*:     
متن پیام*: توجه: متن ارسالی نباید بیش از 900 کاراکتر باشد.
 
  
 
  توجه: پر کردن فیلد های ستاره دار (*) الزامی می باشد.
بازگشت »