هیئت تنیس روی میز استان اصفهان

ESFAHAN TableTennis

◄ اطلاعیه ►

ثبت نام در دوره های داوری و مربیگری
ادامه »
► آخرین اخبار ◄
» جمعه 1 بهمن 1400  11:23 PM
----------------------------
» جمعه 1 بهمن 1400  10:54 AM
----------------------------
» یکشنبه 26 دی 1400  10:31 AM
----------------------------
» شنبه 25 دی 1400  8:55 AM
----------------------------
» پنج شنبه 23 دی 1400  4:04 PM
----------------------------
» چهارشنبه 22 دی 1400  3:19 PM
----------------------------
» چهارشنبه 22 دی 1400  3:16 PM
----------------------------
» یکشنبه 19 دی 1400  9:35 AM
----------------------------
» پنج شنبه 16 دی 1400  7:06 PM
----------------------------
» سه شنبه 14 دی 1400  6:29 PM
----------------------------
اخبار تنیس روی میز
یکشنبه 19 دی 1400  9:35 AM
هیات بهارستان اصفهان قهرمان مسابقات لیگ باشگاه های بزرگسالان آقایان منطقه هشت کشور شد

هیات بهارستان اصفهان قهرمان مسابقات لیگ باشگاه های بزرگسالان آقایان منطقه هشت کشور شد.

به گزارش سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان؛ مسابقات لیگ باشگاه های بزرگسالان آقایان منطقه هشت کشور به میزبانی استان اصفهان و در محل خانه تنیس روی میز اصفهان با شناخت تیم های برتر به پایان رسید.

این مسابقات با حضور 11 تیم هیات بهارستان اصفهان، آکادمی سجاد الف اصفهان، آکادمی سجاد ب اصفهان، آکادمی ستارگان اصفهان، آکادمی استعدادهای ستارگان اصفهان، ذوب آهن اصفهان، آکادمی تائبی پور اصفهان، آکادمی تائبی پور نوین اصفهان، آکادمی شهید حججی اصفهان، آکادمی نوین شهید حججی اصفهان و اداره مالیاتی اصفهان برگزار گردید. در دور مقدماتی تیم ها در دو گروه به صورت دوره ای به رقابت پرداختند که از هر گروه دو تیم اول و دوم به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند. در مرحله نیمه نهایی تیم ها به صورت ضربدری با هم به رقابت پرداختند که در نهایت پس از انجام 28 بازی جذاب و مهیج نتایج ذیل حاصل گردید:

مقام اول: هیات بهارستان اصفهان

بازیکنان: دانیال جهانشاهی، سیدعلی میراحمدی، میلاد حاجیان پور، امیرحسین کریمیان و امیرعلی کریمی زاده

مربی: محمدهادی ابراهیمی

سرپرست: افشین کریمی زاده

مقام دوم: آکادمی سجاد الف اصفهان

بازیکنان: محمدرضا حسینی، مهرداد قاصد، مصطفی میرسامی، علی اردوان و امیرحسین خیرانی

مربی و سرپرست: محمدرضا حسینی

مقام مشترک سوم: آکادمی ستارگان اصفهان

بازیکنان: محسن سرائیان، میثم سپاهی، نوید غفرانی و مبین امیری

مربی: وحید غفرانی

سرپرست: اکبر جان نثاری

مقام مشترک سوم: آکادمی تائبی پور

بازیکنان: محمدرضا تائبی پور، محمدهادی صلواتی، مهدی امیدرحمت، رهام فتاحی و پارسا عبدالهی

مربی: محمدرضا تائبی پور

سرپرست: سهیل بکائی

عوامل اجرائی این مسابقات عبارت بودند از احسان امید سرداور ، محمدجواد شاه محمدی کمک سرداور و داوران مهدی قاهری ، وحید توکلی ، مهدی ایزدی ، رضا بناکار و محمدمهدی ناظمی هرندی